Siatkówka

[cml_media_alt id='143']Data Volley - logo[/cml_media_alt]Data Volley 4 jest programem statystycznym, który  pomaga scout’ować  i analizować wszystkie sytuacje podczas spotkania –  narzędzie potrzebne by zwyciężać.

[cml_media_alt id='139']Click&Scout - logo[/cml_media_alt]Click&Scout jest nowym oprogramowaniem dla statystyków napisanym przez Data Project. Opracowywanym dla urządzeń z ekranem dotykowym, ale mogą być łatwo wykorzystane na wszystkich stacjonarnych i przenośnych komputerów PC z Windows i Mac OS. Click&Scout jest idealny do używania na ławce treneskiej do natychmiastowej informacji zwrotnej o postępach meczu.

[cml_media_alt id='141']Data Video Ess - logo[/cml_media_alt]Uzyskasz kompletną analizę ustawień za pomocą trzech klawiszy w systemie wideo. System pozwala na analizę twojego zespołu oraz zespołu przeciwnika, nawet jeżeli nie masz narzędzia i profesjonalnego statystyka.

[cml_media_alt id='142']Data Video Professional - logo[/cml_media_alt]ata Video Professional jest oprogramowaniem do analizy wideo, który pozwala przygotować zespół do profesjonalej  gry. W kilka  kilka sekund zsynchronizujesz  scout’a oraz materiał wideo: natychmiast masz możliwość odtwarzania gry i edytować akcje mecze, w kolejności, które wybrałeś, w celu zbadania i przeanalizowania  zespołu (czyli ustawień, strefy ataku, analiza rozgrywającego itp, )

[cml_media_alt id='144']Video Sharing - logo[/cml_media_alt]Video Sharing 2009 to program służący do wymiany materiału wideo z meczów siatkówki przez internet. Zaewnia doskonałą cyfrową jakość oraz  kompresję wideo, a także oferuje prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Federacje i Ligi mogą teraz udostępniać mecze bez konieczności wysyłania DVD pocztą do różnych klubów i bez konieczności wysyłania statystyka na mecze gości.

[cml_media_alt id='140']Data Training - logo[/cml_media_alt]Data Training 2 służy do przygotowania i analizowania pracy trenera. Data Training 2 ułatwia organizowanie treningu w zorganizowany sposób. Możesz w łatwy sposób ustawić intensywność i cele, które chcesz osiągnąć podczas treningu. Oraz analizować wyniki z danego okresu.

[cml_media_alt id='145']Volley Board - logo[/cml_media_alt]Volleyboard jest nowym oprogramowaniem wykorzystywanym do zarządzania multimedialnych wydarzeń sportowych. W ciągu ostatnich kilku lat, został zastosowany w międzynarodowych imprezach m.in. Lega Pallavolo , Mistrzostwa Świata Kobiet 2014. Volleyboard pozwala kibicom na interakcję poprzez projekcję statystyk meczu w czasie rzeczywistym. To jest powód, dlaczego Volleyboard sprawia, że statystyka podczas meczu staje się  spektakularnym wydarzeniem !