Siatkówka

Siatkówka

Data Volley 4 jest programem statystycznym, który  pomaga scout’ować  i analizować wszystkie sytuacje podczas spotkania –  narzędzie potrzebne by zwyciężać.

[cml_media_alt id='144']Video Sharing - logo[/cml_media_alt]Video Sharing 2009 to program służący do wymiany materiału wideo z meczów siatkówki przez internet. Zaewnia doskonałą cyfrową jakość oraz  kompresję wideo, a także oferuje prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs. Federacje i Ligi mogą teraz udostępniać mecze bez konieczności wysyłania DVD pocztą do różnych klubów i bez konieczności wysyłania statystyka na mecze gości.

[cml_media_alt id='145']Volley Board - logo[/cml_media_alt]Volleyboard jest nowym oprogramowaniem wykorzystywanym do zarządzania multimedialnych wydarzeń sportowych. W ciągu ostatnich kilku lat, został zastosowany w międzynarodowych imprezach m.in. Lega Pallavolo , Mistrzostwa Świata Kobiet 2014. Volleyboard pozwala kibicom na interakcję poprzez projekcję statystyk meczu w czasie rzeczywistym. To jest powód, dlaczego Volleyboard sprawia, że statystyka podczas meczu staje się  spektakularnym wydarzeniem !

VolleyStation było projektowane z myślą o wszystkich poziomach rozgrywki, nawet tam gdzie zespoły nie mają dedykowanych statystyków. To dlatego stworzyliśmy karty, system który poprowadzi cię przez mecz pozwalając zawodnikom i trenerom wcielić się w rolę statystyka. Z VolleyStation każdy zespół może używać statystyk.